Weź od życia to, czego pragniesz

Pracując z ludźmi zauważyłem, że olbrzymi odsetek populacji ma poczucie “niezasługiwania”. Kompleks niższości jest problemem, dlatego że hamuje rozwój, rodzi bierność i stagnację, niszczy samoocenę i realizację celów. Każda osoba, którą chce ruszyć z miejsca, chce zacząć więcej zarabiać, awansować, rozwijać się, osiągać, cieszyć się życiem i być aktywna – powinna zmienić nastawienie i postawę. Nauczyć się ZASŁUGIWANIA na wszystko to, co może jej świat podarować i co sama może wypracować.

Masz dokładnie takie samo prawo do tych wszystkich pozytywnych emocji i rzeczy materialnych, jak każdy kto to wziął i żyje swoim własnym życiem – ma własny styl życia.

Musisz sobie pozwolić wziąć co chcesz, czego pragniesz. Bez tego nic się nie wydarzy. Pracuj mocno nad zmianą obrazu siebie, nad poczuciem własnej wartości, abyś mógł bez poczucia winy i zażenowania realizować ambitne plany i osiągać sukcesy.
Po prostu dokonaj wyboru, jaką drogą chcesz iść dalej.
Od teraz możesz uśmiechać się do ludzi już na zawsze – jeśli sobie na to pozwolisz.
Także możesz podjąć decyzję o zaczęciu swojego projektu, który zostawi po Tobie spuściznę – tylko sobie na to pozwól.
Możesz podjąć decyzję, że będziesz miał najlepsze relacje z najbliższymi – zaczniesz im okazywać wszystkie te emocje, które zawsze chciałeś, ale coś Cię powstrzymywało – tylko sobie na to pozwól.

W danej chwili, możesz wybrać, że Twoje słowa nie będą już nikogo ranić, tylko będą ukojeniem i wsparciem, pozytywną energią – ale pozwól sobie na to.Dzisiaj są czasy, że naprawdę możesz być kim chcesz, dawać światu co chcesz. Tylko jest jeden problem – trzeba sobie na to pozwolić.

Bo nie tylko techniczne aspekty się liczą, nie tylko zaangażowanie czasu, ale i zaangażowanie energii, to również wewnętrzne pozwolenie i zewnętrzne „mieć” aby wziąć to, czego chcesz od życia. Zacznij odczuwać zasługiwanie, zacznij ćwiczyć sposób myślenia, że jesteś wartościowy i równy każdemu innemu człowiekowi, który ma wszystko to, czego Ty pragniesz.

Odbierz 4 specjalne nagrania wideo, z których dowiesz się m.in. jak krok-po-kroku znaleźć wiarygodną, stabilną i bezpieczną firmę do współpracy

Bardzo często słyszy się taką maksymę: “Sukces i szczęście, to los wybranych”. Tak, zgadza się, los wybranych, tych, którzy wybrali, aby to mieć, oraz by sobie na to , czego pragną – pozwolić.

Także musi się w Tobie pojawić kompletne, pewne zdecydowanie, abyś mógł mieć wymarzone życie, oraz działać  w imię jego osiągnięcia.

Myśl o życiu jakim chcesz żyć. Nie zastanawiaj się  nad środkami, narzędziami, osobami bo to nie ma znaczenia. Zacznij kreować własną wizję coraz wyraźniej i wyraźniej. Przyłóż się do tego, bo tu chodzi o Twoje życie, dlaczego? Bo czas ucieka, za chwilę nas nie będzie na tej planecie.

Pozwolenie od siebie na życie, szczęście, radość czy sukces to stan psychiczny, który Ty kontrolujesz.

Wybierz, postanów i nie oglądaj się za siebie nigdy więcej. Nie pozwól abyś miał w sobie silny auto sabotaż, który powoduje, że idziesz przez życie z zaciągniętym hamulcem ręcznym. Szkoda czasu.

Kto wie, ile w Twoim życiu było telefonów, spotkanych ludzi, którzy mogli Ci odmienić wszystko, dzięki którym mógł nastąpić przełom – ale nie pozwoliłeś sobie na złączenie swojej drogi życia z nimi.

Życie często nie daje dwa razy tej samej szansy i nie wiadomo, ile już w swoim życiu odebrałeś telefonów, gdzie ktoś powiedział: „Słuchaj, spotkajmy się” . A Ty – “Nieeee, nie mam czasu,  nie zawracaj mi głowy”. Skąd wiesz co tam było? Nigdy nie wiesz, ile rzeczy już Cię ominęło, a które mogły zmienić Twój los. Ile razy spotkałeś człowieka, gdzie serce Ci podpowiadało abyś podszedł i się zapoznał, lecz tego nie zrobiłeś. Cóż, potem żałowałeś, bo zrozumiałeś, że drugiej szansy nie będzie.

Dlatego bądź otwarty, bądź na pozytywnej ścieżce, pozwól sobie na otwartość.
Jeśli jesteś ciekawy czym jest Skuteczny Klub i jak możemy Ci pomóc w dalszej drodze życia, skontaktuj się z osobą, z ciekawości, która udostępniła ten post. My pomagamy wszystkim, którzy chcą “zasługiwać” na lepsze życie. Nie tylko szkoleniowo, ale głównie praktycznie.

(Wyświetleń: 193, dzisiaj: 1)

7 komentarzy do “Weź od życia to, czego pragniesz”

 1. Bardzo istotne zdania. Sama też odkryłam ten “syndrom” u siebie. Dzięki poznaniu kilku osób, które okazały się dla mnie bardzo ważne, mogę zmienić swoje życie.

 2. Oczywiście, że tak jest, bo łatwiej się ludźmi niezadowolonymi manipuluje.
  Ba, nawet gnębi z większą przyjemnością!

  Gdyby policzyć, to więcej razy jest się ganionym za jakieś przewinienie, niż chwalonym za zasługi (dobrze wykonaną pracę).
  Takie dołowanie człowieka go niszczy, a oprawców uskrzydla.

  Zmiana myślenia z „nie wolno mi” na „chcę zmian” i zrealizowanie swoich pragnień jest trudna, bo nie ma na to przyzwolenia, bo taka osoba wybija się i odstaje od reszty.
  I zamiast iść za takim kimś, kto wie czego chce, kto wie, że mu się należy, to pociąga się tę osobę w dół. Tak jest prościej…

  Zgadzam się, że naprawa takiej złej sytuacji należy się Tobie i musisz o to walczyć.
  Tak, walczyć, bo najpierw uświadomienie sobie tego, potem podjęcie decyzji, start, walka z oporem, w tym wewnętrznym i realizacja zamierzonego planu w kierunku obranego celu. Ciężka harówka!

  Tylko czy warto tak się wysilać?
  Burzyć stereotypy, rozrywać pętle zaciskające się wokół Twojego życia, przebijać mury i kruszyć skały? Ups, dużo tego, nieprawdaż?

  Każda z osób, które dokonały takiego wyboru i pożegnały mówiąc najogólniej złe emocje, twierdzi – WARTO!
  To nic, że przyjaciele odeszli (na pewno nimi byli?), zajmowane stanowisko przepadło, a rodzina patrzy jak na tzw. freaka (frika = dziwaka). Poczucie wewnętrznego szczęścia połączone z samorealizacją daje pozytywnego energetycznego kopa.
  I to napędza do działania, że aż miło w duszy gra. 🙂

  Nie wiesz kiedy zacząć?
  Uwierz, że wiele razy w życiu występują takie sytuacje, które są SZANSĄ.
  Tylko albo nie jesteś gotowa/y, albo nie widzisz tej szansy.
  Lecz gdy tylko podejmiesz decyzję i wejdziesz na nową ścieżkę życia, to od razu stanie się dla Ciebie jasne, że to co właśnie czytasz, oglądasz, z kim rozmawiasz, to jest taka nowa możliwość, specjalnie dla Ciebie.
  Chyba zgodzisz się, że zasługujesz na lepsze życie?

  Zatem, jeśli czego pragniesz, to weź to!

 3. Lidia Kamisińska

  Tak zgadzam się z tym w zupełności.W zasadzie największy wpływ na własne życie mamy my sami.Swoją przyszłość kształtujemy Tu i teraz.jak ją ukształtujemy jeśli będziemy zamknięci.
  Zawsze dostajemy od życia to na co we własnym przekonaniu zasługujemy.Jeżeli nie czujemy się godni bogactawa miłości i zaszczytów to tego nigdy w życiu nie będziemy mieć
  i nic nie zmieni jakości naszego życia.Kreujemy Siebie i przyszłość swoimi myślami i tym co na co dzień robimy.Myślę że cała tajemnica tkwi w tym by skupiać się na jasnej klarownej wizji a nie na brakach i lękach ponieważ sami tworzymy każdy nasz dzień.Nie zdajemy sobie sprawy ze nasze życie jest takie jak nasze myśli.Nic na świecie nie ginie nasze MYśLI również
  ODwiczne prawo CO WEWNĄTRZ TO NA ZEWNĄTRZ

  1. Zawsze jest wpływ czynników zewnętrznych. No dobrze, lecz my sami nie wierzymy w siebie i twierdząc, że na nic nie mamy wpływu, właśnie mamy wpływ na to co przed chwilą stwierdziliśmy. Tylko sobie tego nie uświadamiamy.

 4. Lidia Kamisińska

  tak zgadzam się z tym w zupełności.Sami kreujemy swoje Życie codziennymi swoimi myślami.Jeśli uważamy że zasługujemy na wszystko co najlepsze to tak właśnie jest
  i to będzie się działo.Nic w Świecie nie ginie nasze myśli również.Więc kontrolujmy je cały czas.Uśmiechajmy się i bądżmy dobrzy dla innych a Świat wszystko nam odda z nawiązką
  róbmy to codziennie

 5. Lidia Kamisińska

  Zgadzam się z tym w zupełności.Każdy z nas jest cudem i zasługuje na wszystko co najlepsze.Sami myślami kreujemy swoje życie

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skutecznyclub.pl polecił Partner o ID: 188

Share via
Przewiń do góry
Send this to a friend