szkoła zmiana

Tego nie uczą w szkole – 23 minuty które mogą zmienić twoje życie.

Biznes XXI wieku – Robert KIYOSAKI

W tej specjalnej serii filmów Robert Kiyosaki tłumaczy, dlaczego marketing sieciowy jest biznesem XXI-ego wieku i jak możesz skorzystać z możliwości, które on oferuje, by zbudować sobie styl życia, jakiego pragniesz.

 

Kwadrant przepływu pieniędzy – Biznes XXI wieku – Robert KIYOSAKI

Gdy mówimy o tym skąd pochodzą Twoje dochody, mamy na myśli cztery kwadranty. Poznaj cztery różne sposoby zarabiania. Do którego kwadrantu należysz i w którym chciałbyś być

 

 

Przedsiębiorczość – Biznes XXI wieku – Robert KIYOSAKI

Wiele lat temu Robert Kiyosaki odkrył, że na świecie istnieją cztery typy ludzi. Umiejętność rozpoznawania ich jest niezmiernie ważna, gdy działasz w marketingu sieciowym.

 

Czym jest marketing sieciowy – Biznes XXI wieku – Robert KIYOSAKI

Robert Kiyosaki, jako przedsiębiorca, uruchamiał wiele przedsięwzięć od zera. Analizował różne modele biznesu, a wśród nich wyróżnia się marketing sieciowy. Dowiedz się dlaczego!

 

Zwycięzca w Tobie – Biznes XXI wieku – Robert KIYOSAKI

Wiele lat temu Robert Kiyosaki odkrył, że na świecie istnieją cztery typy ludzi. Umiejętność rozpoznawania ich jest niezmiernie ważna, gdy działasz w marketingu sieciowym.

 

Przesłanie Roberta do młodych ludzi – Biznes XXI wieku – Robert KIYOSAKI

Czy zdecydowałeś już, czym chcesz się zajmować przez resztę życia? Podejmij decyzję, zanim znajdziesz pracę, zanim wpadniesz w korporacyjną pułapkę wspinania się po szczeblach firmowej kariery.

 

Edukacja finansowa to kluczowy element edukacji. Ubolewam nad tym, że w naszych szkołach kompletnie pomijany jest ten element.

 

(Wyświetleń: 175, dzisiaj: 1)

1 komentarz do “Tego nie uczą w szkole – 23 minuty które mogą zmienić twoje życie.”

 1. Robert Czaplejewicz

  Każdemu można zadać pytanie „czy masz jakieś 23 minuty, abym powiedział Ci coś dla dla mnie jest ważne, a znając Ciebie wiem, że i Tobie może się przydać?
  Ludzie są zabiegani i z trudem znajdują 5 minut na odpoczynek, ale na tracenie czasu mają nieskończoność. Przynajmniej tak wiele osób uważa, względnie nie zdaje sobie z tego faktu sprawy.
  Zatem to, co mówi Robert Kiyosaki należy do tak ważnych rzeczy, że powinno się tego uczyć od przedszkola.
  Dlaczego nie robi się jednak tego?
  Bo wiedza, którą przekazuje wiele osób ma znamiona tajemnej, ograniczonej do kręgu osób wtajemniczonych i do tego jest owiana tajemnicą.
  A takie stawianie sprawy powoduje, że duża część społeczeństwa nie tylko o rzeczach przedstawionych w filmach nie wie, i co gorsza nie chce wiedzieć.
  23 minuty i od razu lepiej, od razu w przystępny sposób wyjaśniona jest podstawa, a to sprawia, że człowiek myślący chce wiedzieć więcej. Jest wtedy duże prawdopodobieństwo, że zgłębi tę wiedzę i jeśli tylko zechce może stać się w tej dziedzinie ekspertem. A potem przekaże nabyte wiadomości innym.
  I o to chodzi, i tego życzę…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skutecznyclub.pl polecił Partner o ID: 188

Share via
Przewiń do góry
Send this to a friend