Zaznacz stronę

Biznes XXI wieku – Robert KIYOSAKI

W tej specjalnej serii filmów Robert Kiyosaki tłumaczy, dlaczego marketing sieciowy jest biznesem XXI-ego wieku i jak możesz skorzystać z możliwości, które on oferuje, by zbudować sobie styl życia, jakiego pragniesz.

 

Kwadrant przepływu pieniędzy – Biznes XXI wieku – Robert KIYOSAKI

Gdy mówimy o tym skąd pochodzą Twoje dochody, mamy na myśli cztery kwadranty. Poznaj cztery różne sposoby zarabiania. Do którego kwadrantu należysz i w którym chciałbyś być

 

 

Przedsiębiorczość – Biznes XXI wieku – Robert KIYOSAKI

Wiele lat temu Robert Kiyosaki odkrył, że na świecie istnieją cztery typy ludzi. Umiejętność rozpoznawania ich jest niezmiernie ważna, gdy działasz w marketingu sieciowym.

 

Czym jest marketing sieciowy – Biznes XXI wieku – Robert KIYOSAKI

Robert Kiyosaki, jako przedsiębiorca, uruchamiał wiele przedsięwzięć od zera. Analizował różne modele biznesu, a wśród nich wyróżnia się marketing sieciowy. Dowiedz się dlaczego!

 

Zwycięzca w Tobie – Biznes XXI wieku – Robert KIYOSAKI

Wiele lat temu Robert Kiyosaki odkrył, że na świecie istnieją cztery typy ludzi. Umiejętność rozpoznawania ich jest niezmiernie ważna, gdy działasz w marketingu sieciowym.

 

Przesłanie Roberta do młodych ludzi – Biznes XXI wieku – Robert KIYOSAKI

Czy zdecydowałeś już, czym chcesz się zajmować przez resztę życia? Podejmij decyzję, zanim znajdziesz pracę, zanim wpadniesz w korporacyjną pułapkę wspinania się po szczeblach firmowej kariery.

 

Edukacja finansowa to kluczowy element edukacji. Ubolewam nad tym, że w naszych szkołach kompletnie pomijany jest ten element.

 


 

Wojciech Wesołowski

Wojciech Wesołowski

Marketing internetowy to moja pasja. Udało mi się przemienić pasję na zawód. I od paru lat eMarketingiem zajmuję się pełno-etatowo. Prowadzę kilka projektów : Podcast eMarketing przy Kawie, Blog http://WojciechWesolowski.pl . Jestem założycielem kilku grup marketingowych gdzie w praktyce dzielę się swoją wiedzą .

Send this to a friend