Zaznacz stronę

W życiu najważniejsze są systemy, tylko one gwarantują przewidywalność, wyniki i rezultaty.

Na samym początku, kiedy spotykamy się z nowoczesną formą dystrybucji towarów poprzez marketing społecznościowy, większość ludzi podchodzi do biznesu w ten sposób, że uda mu się wpisać do biznesu „gwiazdę”, która uczyni z nich bogaczy. Wierzą, że wpisana osoba sama „pójdzie dalej”, też wpisze kilka osób, a oni kilka, tamci kilka i kula śniegowa zacznie się toczyć.

Po zderzeniu z rzeczywistością wiemy, że tak nie jest.(zdarza się bardzo rzadko) Większość ludzi po początkowym entuzjazmie, kiedy nie będzie przygotowana kompetencyjnie chociaż z podstawowych umiejętności, dozna w terenie porażek i często upokorzeń, gdyż tak naprawdę niewielu ludzi rozumie marketing sieciowy, dlatego duże grono społeczeństwa negatywnie postrzega ten model biznesu. A niepotrzebnie.


Każdy zaczynający działanie w biznesie sieciowym musi przejść proces dojrzewania mentalnego, oraz kompetencyjnego. To normalne i etapy wzrostu umiejętności dotyczą każdej dziedziny życia i pracy.
Budowanie dochodu pasywnego w marketingu to nie przypadek. Budowanie organizacji dystrybucyjnej to nie loteria, tylko nauka którą możesz opanować. Przejście drogi rozwoju od początkującego do samodzielnego eksperta wymaga jednak nauki, treningu oraz głównie praktyki.

Potęga tego sektora gospodarki kryje się w zaangażowanych ludziach, którzy uczą się jak zrobić niewielki obrót, budują sieć ludzką w której każdy także robi niewielki obrót, oraz uczą jak tę organizację rozbudowywać długoterminowo. Każdy może się tego nauczyć, dlatego każdy może odnieść sukces.Aby przejść od debiutanta do eksperta, potrzebujesz systemu pracy, odpowiedniego podejścia mentalnego i umiejętności – gdyż ten sektor gospodarki to już profesja.

Jako początkujący potrzebujesz podstawowych umiejętności, ja nazywam je kanony: kontaktowanie, zapraszanie, zrobienie prostej prezentacji na laptopie lub jednokartkowej, potrzebujesz domknąć prezentację oraz rozbić różne stereotypy i fałszywe przekonania na temat branży.

Potrzebujesz także nowoczesnych technologii które będą cię wspierać w działaniu – sprawdzonego systemu online.

Abyś miał motywację do tego, by się tego nauczyć, potrzebujesz także rozbudzić w sobie marzenia i sprecyzować POWÓD, dlaczego warto się tego zawodu nauczyć, najlepiej na serio i profesjonalnie.

Dlatego ze swoim opiekunem potrzebujesz coachingu, treningu, nadzoru, aby odkryć silne powody, cele oraz poznać możliwości marketingu. I kiedy w działaniu mogą przyjść pierwsze rozczarowania (a przyjdą na bank nie raz) to twoja motywacja, twój system, będzie Cię trzymać w dalszym zbieraniu kompetencji i w posuwaniu się nadal do przodu. Proces codziennego działania jest kluczem sukcesu – nie odczuwane emocje.
Na początku potrzebujesz także poznać branżę, firmę, produkt, sektor gospodarki, dźwignie, możliwości oraz czym jest dochód pasywny, oraz jak się go buduje poprzez marketing sieciowy.

Pamiętaj, że dochód liniowy (z pracy, biznesu klasycznego) polega na tym, że wymieniasz czas na pieniądze, umiejętności na pieniądze.
Dochód pasywny to budowanie systemu, organizacji, gdzie po kilku latach konkretnej pracy (usamodzielniania ludzi, tworzenia nowych liderów) system cię nie potrzebuje, a pieniądze zarabiasz dalej.

System duplikowania umiejętności, pozyskiwania nowych partnerów i kształtowania postaw jest najważniejszy dla każdej osoby, która zaplanowała karierę w marketingu społecznościowym.

Twoja wolność, bezpieczeństwo finansowe, sukces i dobrobyt zbuduje się, kiedy osoby w twojej organizacji będą powielać system umiejętności, postaw i technik komunikacji prezentacji. System spotkań, rekrutacji i szkoleń gwarantuje to, że struktura staje się organizacją biznesowo – konsumencką. A organizacja, staje się system gwarantującym tobie i twojej rodzinie powtarzalny dochód i ciągły wzrost.
Poznaj najskuteczniejszy system pozyskiwania nowych partnerów online, oraz unikalny system kształtowania liderów w branży. To czego szukałeś aby osiągnąć trwały sukces i wymorzone życie, kryje się w kontakcie do osoby, która ci ten wpis pokazała.

UWAGA Liderze Network Marketingu!

“Poświęciłeś swój czas i pieniądze, a nawet rodzinę na Firmę Network Marketingu, która nie spełniła Twoich finansowych oczekiwań? A może szukasz STABILIZACJI 
i swojego miejsca w świecie biznesu?

Prawdopodobnie mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie! 

Sławek Luter
Przedsiębiorca, autor programów rozwojowych w książkach, kursach wideo, oraz audio, lider zespołów marketingowych oraz trener mentalny.
Sławek Luter

Latest posts by Sławek Luter (see all)

Send this to a friend