System – klucz do sukcesu

W życiu najważniejsze są systemy, tylko one gwarantują przewidywalność, wyniki i rezultaty.

Na samym początku, kiedy spotykamy się z nowoczesną formą dystrybucji towarów poprzez marketing społecznościowy, większość ludzi podchodzi do biznesu w ten sposób, że uda mu się wpisać do biznesu „gwiazdę”, która uczyni z nich bogaczy. Wierzą, że wpisana osoba sama „pójdzie dalej”, też wpisze kilka osób, a oni kilka, tamci kilka i kula śniegowa zacznie się toczyć.

Po zderzeniu z rzeczywistością wiemy, że tak nie jest.(zdarza się bardzo rzadko) Większość ludzi po początkowym entuzjazmie, kiedy nie będzie przygotowana kompetencyjnie chociaż z podstawowych umiejętności, dozna w terenie porażek i często upokorzeń, gdyż tak naprawdę niewielu ludzi rozumie marketing sieciowy, dlatego duże grono społeczeństwa negatywnie postrzega ten model biznesu. A niepotrzebnie.


Każdy zaczynający działanie w biznesie sieciowym musi przejść proces dojrzewania mentalnego, oraz kompetencyjnego. To normalne i etapy wzrostu umiejętności dotyczą każdej dziedziny życia i pracy.
Budowanie dochodu pasywnego w marketingu to nie przypadek. Budowanie organizacji dystrybucyjnej to nie loteria, tylko nauka którą możesz opanować. Przejście drogi rozwoju od początkującego do samodzielnego eksperta wymaga jednak nauki, treningu oraz głównie praktyki.

Potęga tego sektora gospodarki kryje się w zaangażowanych ludziach, którzy uczą się jak zrobić niewielki obrót, budują sieć ludzką w której każdy także robi niewielki obrót, oraz uczą jak tę organizację rozbudowywać długoterminowo. Każdy może się tego nauczyć, dlatego każdy może odnieść sukces.Aby przejść od debiutanta do eksperta, potrzebujesz systemu pracy, odpowiedniego podejścia mentalnego i umiejętności – gdyż ten sektor gospodarki to już profesja.

Jako początkujący potrzebujesz podstawowych umiejętności, ja nazywam je kanony: kontaktowanie, zapraszanie, zrobienie prostej prezentacji na laptopie lub jednokartkowej, potrzebujesz domknąć prezentację oraz rozbić różne stereotypy i fałszywe przekonania na temat branży.

Potrzebujesz także nowoczesnych technologii które będą cię wspierać w działaniu – sprawdzonego systemu online.

Abyś miał motywację do tego, by się tego nauczyć, potrzebujesz także rozbudzić w sobie marzenia i sprecyzować POWÓD, dlaczego warto się tego zawodu nauczyć, najlepiej na serio i profesjonalnie.

Dlatego ze swoim opiekunem potrzebujesz coachingu, treningu, nadzoru, aby odkryć silne powody, cele oraz poznać możliwości marketingu. I kiedy w działaniu mogą przyjść pierwsze rozczarowania (a przyjdą na bank nie raz) to twoja motywacja, twój system, będzie Cię trzymać w dalszym zbieraniu kompetencji i w posuwaniu się nadal do przodu. Proces codziennego działania jest kluczem sukcesu – nie odczuwane emocje.
Na początku potrzebujesz także poznać branżę, firmę, produkt, sektor gospodarki, dźwignie, możliwości oraz czym jest dochód pasywny, oraz jak się go buduje poprzez marketing sieciowy.

Pamiętaj, że dochód liniowy (z pracy, biznesu klasycznego) polega na tym, że wymieniasz czas na pieniądze, umiejętności na pieniądze.
Dochód pasywny to budowanie systemu, organizacji, gdzie po kilku latach konkretnej pracy (usamodzielniania ludzi, tworzenia nowych liderów) system cię nie potrzebuje, a pieniądze zarabiasz dalej.

System duplikowania umiejętności, pozyskiwania nowych partnerów i kształtowania postaw jest najważniejszy dla każdej osoby, która zaplanowała karierę w marketingu społecznościowym.

Twoja wolność, bezpieczeństwo finansowe, sukces i dobrobyt zbuduje się, kiedy osoby w twojej organizacji będą powielać system umiejętności, postaw i technik komunikacji prezentacji. System spotkań, rekrutacji i szkoleń gwarantuje to, że struktura staje się organizacją biznesowo – konsumencką. A organizacja, staje się system gwarantującym tobie i twojej rodzinie powtarzalny dochód i ciągły wzrost.
Poznaj najskuteczniejszy system pozyskiwania nowych partnerów online, oraz unikalny system kształtowania liderów w branży. To czego szukałeś aby osiągnąć trwały sukces i wymorzone życie, kryje się w kontakcie do osoby, która ci ten wpis pokazała.

UWAGA Liderze Network Marketingu!

“Poświęciłeś swój czas i pieniądze, a nawet rodzinę na Firmę Network Marketingu, która nie spełniła Twoich finansowych oczekiwań? A może szukasz STABILIZACJI 
i swojego miejsca w świecie biznesu?
Prawdopodobnie mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie! 

(Wyświetleń: 6 370, dzisiaj: 2)

2 komentarze do “System – klucz do sukcesu”

 1. Robert Czaplejewicz

  Wpisanie osoby i czerpanie profitów…hm – jest we wszelkich organizacjach, które zabierają kasę, czy chcesz, czy nie.
  ZUS, NFZ – najlepsze przykłady – raz Cię złapią, trudno wyjść.
  Obowiązek jest, a korzyści niekoniecznie z tego masz.

  Gdy rozmawiam z ludźmi, to słyszę, że każdy by tak chciał, nic nie robić a zarobić.
  Jednym słowem, wprowadzasz do biznesu maszynę do robienia kasy i ona/on za Ciebie wszystko robi. TO jest dopiero marzenie.
  Pardon, to mrzonka, … choć wiem że tak nieraz się dzieje.

  Widzę również, że wiele osób źle postrzegając tę branżę, nie stara się nawet zrozumieć zasad i od razu idzie do przodu, bez przygotowania.
  A przecież skoro jest to biznes, to należy zachowywać się po biznesowemu.
  To przecież nie działa jak sklep warzywny, że wystawiasz towar i ludzie kupują.
  Tu rzeczywiście potrzebny jest odpowiedni sposób działania, aby iść konkretnym torem i dojechać do celu, a nie na głęboką wodę i utonąć.

  Przez wszystkie przypadki odmieniane jest jedno słowo.
  WINNY jest i już – SYSTEM! W sklepie, banku, instytucji, itp.
  I marketing sieciowy nie jest tu wyjątkiem.
  No właśnie „wydawało”… To powinno być sprecyzowane działanie oparte na zestawie prostych do nauczenia działań, które w sumie dają efekt.
  Te metody, zasady , itp. powinny być powielane przez każdą osobę, która zdecyduje się na podjęcie współpracy z firmą, bo w praktyce jest trudne, gdy wybierasz skróty.
  I one niszczą efekt działań dotychczasowych i sabotują prawidłowe działania przyszłe…

  Czy zamiast postępować wg reguł opracowanych przez specjalistów, którzy opracowują ów system i potem wdrażają go w działanie osiągając zamierzone cele opłaca się Tobie iść swoją ścieżką, nie opartą na niczym?

 2. Marcin Okuniewicz

  Prawdziwy sukces to stać się osobą, która wie, że osiągnie to co zaplanuje. A jest to połączone z pomaganiem ludziom, wynajdowaniem problemów i rozwiązywaniem ich dla korzyści innych i siebie ( pieniądze).

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skutecznyclub.pl polecił Partner o ID: 188

Share via
Przewiń do góry
Send this to a friend