Znaczenie nieprzerwanych strumieni dochodu.

 

Jaki procent twoich dochodów ma charakter powtarzalny?

Mądrzy ludzie, zdają sobie sprawę z konieczności budowania ciągów płatniczych – strumieni dochodu pasywnego. Dlaczego? Bo życie zaskakuje – możemy stracić główne źródło dochodu, możemy poważnie zachorować, możemy przejść rozwód, firma może podupaść, itp.
Jeśli dochód wysycha, jest problem, i to duży.
Dlatego teraz jest czas, aby uchronić się przed ewentualnościami życia i zacząć budować na serio powtarzalny dochód, który napływa niezależnie od tego, co u ciebie w danym momencie słychać.

Dochód powtarzalny jest możliwy, bo są systemy biznesowe umożliwiające zbudowanie w bardzo krótkim czasie rezydualność przychodu.

Na przykład w systemach dystrybucyjnych. Dzięki temu że jest cykliczna, miesięczna kwalifikacja obrotu handlowego – grupa konsumentów i liderów gwarantuje sobie prowizje nawzajem. Każdy kto kupuje w swoim systemie, przyczynia się do wygenerowania obrotu. Z którego wypłacane są bonusy i premie.
Dochód powtarzalny buduje się i rozpędza raz – najczęściej przez kilka lat skupionej, konsekwentnej pracy nad budową sieci dystrybucji, później liderzy budujący otrzymują procentowy udział z obrotu stworzonej organizacji.

 

Sztuką jest zmienić mentalność – abyś nie pracował dla pieniędzy, tylko aby pieniądze pracowały dla ciebie.

Jest to możliwe.
Nowoczesna ekonomia dystrybucyjna jest miejscem, gdzie możesz naprawdę zbudować sobie większe bezpieczeństwo dla swojej rodziny, oraz swojej przyszłości.
Może czas zdać sobie sprawę, że potrzebujesz więcej niż jednego źródła dochodu?
Może już czas na poważnie wkroczyć na mądrzejszą ścieżkę finansową?
Może warto dbać o podstawowy strumień dochodu, ale już czas znaleźć odrobinę czasu aby budować drugi strumień finansów, który zapewni ci bezpieczeństwo?
Każdy dodatkowy strumień dochodu, jest ważnym czynnikiem stabilizacji rodziny. Takie mamy czasy, że w ciągu ułamka sekundy możemy stracić płynność finansową przez chorobę, pracę, problemy zdrowotne przewlekłe, rozwód, czy inne czynniki.
Wszyscy bogaci ludzie mają odpowiednie systemy przynoszące stałe źródła dochodów.

 

W nowoczesnej ekonomii każdy człowiek może wystartować, gdyż:

1 – Nie potrzeba dużej gotówki na start
2 – Nie ma żadnego ryzyka finansowego, bankructwa
3 – Nie potrzebujesz 12 godzina czasu pracy dziennie ( wystarczy godzina, dwie dziennie, lub kilka godzin tygodniowo – ale systematycznie)
4 – Nie potrzebujesz żadnego specjalistycznego wykształcenia
Nowoczesna ekonomia pozwala Ci w bezpieczny sposób wystartować w budowaniu swojego systemu biznesowego, który może być źródłem stałych dochodów, tak ważnych dla bezpieczeństwa finansowego, czy wypracowania niezależności osobistej.

Jeżeli nie spotkałeś się jeszcze z takimi możliwościami, lub nie masz pełnej świadomości, o co dokładnie chodzi z budowaniem systemów biznesowych, to pozwól, że przedstawię ci kilka głównych punktów, dlaczego warto:
Po pierwsze, systemy mają olbrzymią skalę działania. Występują w nich dźwignie, które powodują rozprzestrzenianie się takiego systemu niemalże bez ograniczeń na skalę nawet światową. To powoduje, że dana osoba, która systematycznie pracuje nad budowaniem takiego systemu, rozpędza go co raz bardziej i bardziej, a zasięg działania przekracza lokalną czy regionalną skalę. Co oczywiście przekłada się na dochód dla budowniczych systemu.

Po drugie automatyzacja. System biznesowy w początkowej fazie, tak jak wszystko inne wymaga cyklicznej opieki i rozpędu. Jednak w bardzo krótkim czasie, taki system może działać automatycznie, bez dużego udziału osób, które rozpoczynały go budować. Automatyzacja działania systemu biznesowego powoduje, że generują się pieniądze, które pozwalają na pokrycie świadczeń i rachunków, nawet dużo więcej pieniędzy – co z kolei pozwala zmienić styl życia i cieszyć się wolnością osobistą i finansową.

 

Prawdziwy system biznesowy, generuje i czas i pieniądze.

Jest dużo więcej mechanizmów, które powodują, że powinieneś się przyjrzeć takim systemom.
W „Skutecznym klubie” jesteśmy fanami takich systemów, oraz mamy konkretne rozwiązania dla każdej otwartej osoby, dla której posiadanie nieprzerwanych strumieni finansów, jest interesujące i ważne.
Jeżeli artykuł Cię zainteresował i jesteś otwarty aby poznać bliżej możliwości jakie daje budowanie systemów przychodów pasywnych, poznaj Skuteczny Klub

(Wyświetleń: 152, dzisiaj: 1)

1 komentarz do “Znaczenie nieprzerwanych strumieni dochodu.”

 1. Robert Czaplejewicz

  Zakładając że życie zaczyna się w chwili narodzin, to od samego początku kroczymy ścieżką finansową.
  Niestety, dobra edukacja finansowa kuleje.
  Wiem, śmiejesz się – jak to dziś, w epoce internetu ludzie czegoś nie wiedzą?
  Ano, tak. Jest cała masa ludzi nie mających pojęcia o dźwigniach, automatyzacji, nowoczesnej ekonomii.
  Nauczeni są pracować dla kogoś i na kogoś, a nie dla siebie i swojej rodziny.
  Co więcej, słusznie zauważył autor, że pracują dla pieniędzy,
  a przecież to pieniądze powinny pracować dla nich.

  Zobacz przykład.
  Wiele firm wykorzystuje (w pewien sposób) cykliczność wpłat.
  I ty to widzisz, ty to wiesz. Gdzie?
  Podpisujesz umowę na 2-3 lata np. raty, abonament, prenumerata itp.,
  a tym samym firma ma od ciebie przez ten okres gwarantowane pieniądze.
  No, ale to nie o to chodzi…

  Właśnie, że o to – o ten strumień pieniężny, który co miesiąc wpływa na konto.
  Gdybym dziś powiedział ci, że od dziś w ciągu 2-3 lat będziesz mieć stałą zwiększającą się wpłatę na konto, to co byś powiedział/a?

  Pewnie nic, bo masz stałą pracę, firmę, zlecenia, itd.
  A czy wiesz, co będziesz robić za te 2-3 lata? Jaka będzie twoja sytuacja życiowa?
  Zresztą, co to za krótki okres?
  To tylko przykład, że możesz mieć cyklicznie, comiesięczne wypłaty do końca swoich dni.

  W jaki sposób?
  Wykorzystanie nowoczesnej ekonomii, bazującej na obrocie towarowym w połączeniu z bardzo istotnym czynnikiem – twoją nową edukacją finansową – jest w stanie zapewnić ci powtarzalne wpłaty na twoje konto.

  I ja również dołączam się do autora – jeśli NAPRAWDĘ chcesz poprawić swoje finanse, jesteś człowiekiem otwartym na wiedzę, a przy tym chcesz uzyskać dochód pasywny, to nie ma lepszej drogi niż wspólne do tego dojście.
  Pamiętaj, razem jest zawsze raźniej! 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skutecznyclub.pl polecił Partner o ID: 188

Share via
Przewiń do góry
Send this to a friend