Kopalnia złota w twoim domu

Pod latarnią najciemniej, to nie tylko powiedzenie, to samo życie.

Aż ciężko uwierzyć, jak łatwo jest pozyskać narzędzie do zbudowania wymarzonej wolności finansowej, osobistej, do osiągnięcia sukcesu materialnego i zawodowego.  Każdy człowiek biega za szczęściem, spełnieniem, radością czy godnymi finansami. I jak wiadomo – niewielu się udaje, bo jak w tej opowieści – nie szukają tam, gdzie ten system i możliwości są, tylko „pod latarnią, bo tam jaśniej”. A ma

Dom – mikro firma, która musi wydać pewną sumę pieniędzy, aby mógł istnieć i funkcjonować. W domu są mieszkańcy – którzy muszą dbać o zdrowie, higienę, coś jedzą i piją. Domownicy potrzebują zarabiać pieniądze po to, aby mogli żyć i spełniać swoje potrzeby, tak te przyziemne jak rachunki, dach nad głową, jedzenie, dbanie o zdrowie i higienę, oraz te wyżej potrzeby jak pragnienie bycia ważnym, odpoczynek i relaks, potrzebę osiągnięcia sukcesu, przynależności do społeczności o podobnych wartościach, spełnienie i rozwój.

Dom to kopalnia złota, która może przyczynić się do absolutnego poprawienia jakości finansowej rodziny, jaki i spełniania niemalże wszystkich potrzeb życiowych.

Popatrz na rodzinę jako na podmiot, który miesięcznie wydaje nawet kilka, kilkanaście tysięcy złotych. Gdzie wydaje? U kogo? Co z tego ma? Może dziwią cię te pytania, bo nigdy nie patrzyłeś na dom w ten sposób, gdyż patrzysz na gospodarstwo domowe jako konsument – chcesz wydawać jak najtaniej, aby zaoszczędzić jak najwięcej. Proponuję inną perspektywę – otwórz się na to, aby patrzeć na dom jako potencjalne źródło dochodów, gdyż istnieją na świecie systemy, które pomagają nie tylko zwracać pieniądze za wydatki domowe, ale i pozwalają zarabiać i to wyśmienicie na tych wydatkach.

Istnieją systemy w których producenci u których kupuje się różne preparaty codziennego pożytku, (które i tak trzeba kupić) płacą pieniądze dla lojalnego klubowicza, a zakupy, stają się jedynym czynnikiem wypłaty dywidendy z takiego systemu.

Odbierz 4 specjalne nagrania wideo, z których dowiesz się m.in. jak krok-po-kroku znaleźć wiarygodną, stabilną i bezpieczną firmę do współpracy

Dzisiaj każdy człowiek, każdego gospodarstwo domowe to kopalnia złota, trzeba tylko otworzyć umysł i poznać szczegóły działania, współpracy i możliwości ekonomicznych tego systemu.
Otwórz się na najskuteczniejszą formę zabezpieczenia swojej rodziny i siebie – uczyń swój dom najlepszą inwestycją. Inwestuj w samego siebie, w swoją rodzinę, w ich zdrowie.

Zostań partnerem strategicznym nowoczesnego producenta, który będzie ci płacił gotówką za to, że dbasz o zdrowie rodziny jego produktami naturalnymi, oraz pomożesz mu w inteligentny sposób z reklamą. Na dodatek, jeżeli to ci się spodoba, może wysłać cię dwa razy w roku na wczasy, oraz dać do dyspozycji nowoczesny samochód.
Taka jest dzisiaj ekonomia, to kwestia tylko twojej otwartości, czy masz gotowość, aby przyjrzeć się możliwościom tego świata.
Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli ci pokazać, jak uczynić z domu źródło dochodu i stylu życia. Jesteśmy klubem ludzi, którzy uczą innych, jak dbając o zdrowie swoje i swojej rodziny, możemy generować dodatkowe dochody, lub osiągnąć całkowitą niezależność finansową.

(Wyświetleń: 104, dzisiaj: 1)

1 komentarz do “Kopalnia złota w twoim domu”

 1. Robert Czaplejewicz

  Można rzecz „nie ma jak w domu”, czyli „home sweet home” 🙂
  Dom, to nie tylko budynek i jego mieszkańcy, dom to region, w którym się żyje, uczy, pracuje.

  Nie uczy się korzystania z dobrodziejstw i możliwości tego domu, jedynie nakazy i zakazy. Na pierwszym miejscu powinności, na szarym końcu, albo w ogóle zero, przyjemności.
  Rodzina jako podstawowa komórka społeczna jest nauczona wydawania, pomimo tego, ze od lat istnieje możliwości zarabiania na wydatkach. Ale po co komu ludzi edukować, lepiej z nich czerpać korzyści, samemu nie dając nic w zamian. 🙁

  Może jesteś ślepa/y, jednak tracisz bezpowrotnie tysiące złotych rocznie, no bo przecież tak musi być. I tak jest – sukces ich, to twoja porażka.
  Rzeczywiście, powinno się spojrzeć na życie jeszcze raz i przeanalizować dlaczego tak się dzieje i dlaczego tak naprawdę nic z tego nie masz. Jak słusznie autor napisał, zrób ze swojego domu źródło dochodów, a nie fontannę wydatków.

  Nie, nie piszę tu o mamieniu Cię przez firmy obniżkami, rewelacyjnymi bonami, kuponami. Czy wiesz, że możesz tych premii za lojalność nie wydać, bo możesz z nich absolutnie nie skorzystać? Pomyśl, jak długo jeszcze będziesz dawać się w pewien sposób oszukiwać… i to na własną prośbę? Jak myślisz?

  Piszę natomiast o zmianie podejścia do wydawania i nie tylko o zaoszczędzaniu na swoich wydatkach, ale na zarobieniu na tym dzięki skutecznym systemom nowej ekonomii. Rzeczywiście, przecież to nie do uwierzenia, że na zakupach artykułów codziennego użytku, ba na swoim zdrowiu możesz zarobić. Prawda?
  Koncerny mają od Ciebie pieniądze, a Ty co tak masz naprawdę?

  A jak sam/a wiesz zdrowie jest najcenniejszą wartością.
  I wiele osób jest w stanie oddać życie, żeby tylko być zdrowym, a życie trwało nieprzerwanie, do tzw. „późnej starości”.
  I znowuż wydają na to swoje nieraz nawet ostatnie pieniądze.

  No i czy taka perspektywa, że gdyby przypadkiem wyleczyli się (Ty też), ale wypstrykali się z kasy jest wg Ciebie możliwa? Co wtedy przyjdzie, z samego zdrowia?
  Czy nie lepiej byłoby mieć i zdrowie i pieniądze, aby móc cieszyć się życiem w pełni?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skutecznyclub.pl polecił Partner o ID: 188

Share via
Przewiń do góry
Send this to a friend