Jak działa system

KROK #2:
Jak Działa System SKUTECZNY CLUB ?

Tem system marketingowy oraz NaturDay może być ROZWIĄZANIEM – czytaj dokładnie…

Ja nazywam się Paweł Grzech i jestem jednym z twórców pewnej POTĘŻNEJ machiny marketingowej, do której dam Ci zaraz dostęp (niedługo poznasz kolejnych liderów, a kontakt do osoby, która bezpośrednio zaprosiła Cię na tą stronę, znajdziesz na dole).

Na samym początku muszę Ci jednak coś powiedzieć… Na tej stronie znajdziesz błędy interpunkcyjne, ale prawda jest taka, że specjalnie ich nie korygowałem!

Dlaczego?

Odpowiedź jest bardzo prosta – postanowiłem Ci udowodnić, że nie musisz być idealny i nie musisz robić wszystkiego perfekcyjnie, aby odnieść sukces i zarabiać w Network Marketingu…

Oczywiście, nie to chciałem Ci pokazać na tej stronie!

Przejdźmy zatem do konkretów.

„System Przechwytujący” dzięki któremu się tutaj znalazłeś, jest częścią całego procesu marketingowego, który został stworzony w jednym celu…

Aby pomóc Tobie oraz Twojemu całemu zespołowi zbudować DOCHODOWY oraz STABILNY biznes w Network Marketingu oraz pokazać jak podłączyć POTĘGĘ Internetu do Twojego biznesu.

Ten cały system postanowiliśmy nazwać „Skuteczny Club” i możesz mi uwierzyć kiedy mówię:

„To Działa!” (Dowodzi temu nawet sam fakt, że tutaj jesteś i czytasz moje słowa).

Bez obaw! Nie będę Ci niczego wciskać, mydlić oczu i oczywiście nie będę Cię o nic błagać. Zamiast tego pokażę Ci możliwości, jakie kryje nasz system i dlaczego odnosimy takie sukcesy.

Dodatkowo otrzymasz ode mnie konkretne wskazówki o tym jak skutecznie budować Biznes MLM w Internecie… i mogę Cię zapewnić, że są to informacje od praktyka, który zbudował 5-cyfrowy Biznes Online.

Oto kilka przykładów na to, że wiem o czym mówię:

Nr #l…

Na powyższym zdjęciu widzisz dokładnie 473 osoby, które wprowadziłem do jednego z biznesów…

Każda z tych osób miała opłacony pakiet startowy i w 100% korzystałem wtedy tylko z mojego starego systemu marketingowego.

Nr #2…

To jest przykład z drugiego biznesu… Dokładnie 169 bezpośrednio wprowadzonych osób działając w 100% przez Internet.

Nr #3…

Na tym zdjęciu jest przykład, który osiągnąłem po około 2 miesiącach działalności (też 100% przez Internet).

Ok., to chcesz wiedzieć jak taki system marketingowy faktycznie działa…?

Zatem, do dzieła:

.

1) Gdy Zaczynałem Moją Karierę W Network Marketingu, To…

… Pracowałem jeszcze jako pomocnik drukarza w lokalnej drukarni na 3 zmiany za marne grosze i zastanawiałem się nad tym, jak mogę poprawić swoją kondycję finansową. Jednak nie będę opowiadać Ci bajek w stylu, że zbankrutowałem, miałem ogromne długi czy, że z trudem wiązałem koniec z końcem… bo tak nie było.

Faktem jednak jest, że pracowałem na 3 zmiany, byłem zmęczony i zarabiałem grosze. Przerażał mnie fakt takiego życia, więc zacząłem szukać innych rozwiązań…

Pewnego dnia w moje ręce wpadła książka Roberta Kyiosaki pt. „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”, która całkowicie zmieniła mój sposób myślenia oraz całe moje przyszłe życie.

Dzięki temu zacząłem szukać innej drogi, czegoś poza etatem, co może zagwarantować mi stabilny i pasywny dochód. Przyznam, że nie było łatwo, ale stopniowo, małymi krokami zacząłem odkrywać świat Internetu…

Nagle okazało się, że mogę pracować gdzie tylko chce: w domu na kanapie, na plaży, w samochodzie… wszędzie tam, gdzie miałem dostęp do laptopa i łącza internetowego.

Co prawda, nie wiedziałem jeszcze jak się za to wszystko zabrać i minęło sporo czasu zanim złamałem kod i zacząłem czerpać zyski, ale i tak zapowiadało się to fantastycznie. No i się zaczęło…

Od tej chwili każdego dnia studiowałem tysiące nowych materiałów i zacząłem się uczyć od prawdziwych ekspertów: przeczytałem setki książek, przerobiłem dziesiątki szkoleń zarówno tych odpłatnych, jak i darmowych.

W Internecie jest naprawdę sporo okazji do zarobienia pieniędzy – ofert nigdy nie brakowało i miałem wrażenie, że chyba każdy próbuje sprzedać mi swój super nowy sposób na zarabianie pieniędzy.

.

2) Dokładnie Cię Rozumiem…

… Jeśli jesteś zagubiony patrząc na bilans przychodów i wydatków w swoim biznesie lub gdy zawiodłeś się na swoim partnerze biznesowym (np. na firmie, właścicielu, produktach itp.).

Od 2009 roku wydałem kilkanaście tysięcy złotych na przeróżne szkolenia i oferty biznesowe. Przyłączyłem się praktycznie do każdego biznesu, którego oferta wydawała mi się atrakcyjna… co prawda z większości nic nie wyszło, bo 99% tych biznesów to była zwykła ściema, ale dzięki temu zdobyłem dużo doświadczenia.

Popełniłem po drodze masę błędów, przez co zarabiać zacząłem dopiero po 3 latach mojej internetowej działalności… Bywały dni, gdy chciałem już wszystko rzucić i wrócić na etat, ale nie poddałem się.

.

3) Byłem Zmęczony i Sfrustrowany, Ale Czułem, Że Przełom Jest Naprawdę Blisko…

Nagle, zacząłem otrzymywać na maila powiadomienia o naliczonej prowizji za produkty partnerskie, które wtedy sprzedawałem. Szkoda, że nie widziałeś mojej miny, gdy po wysłaniu tylko jednego maila (do około 215 osób) zarobiłem moje pierwsze pieniądze w Internecie.

Nie była to oczywiście powalająca suma (250 zł) i na pewno nie wystarczało to na zaspokojenie wszystkich potrzeb, ale okazało się, że jestem na dobrej drodze. Zauważyłem, że w Internecie faktycznie można zarabiać prawdziwe pieniądze.

Oczywiście nie zacząłem zarabiać z dnia na dzień. Ale z czasem odkryłem sekret zarabiania przez Internet za pomocą laptopa i dostępu do łącza internetowego. O ile dobrze pamiętam to po 3 latach działalności złamałem kod i zacząłem zarabiać 3 razy więcej, niż w mojej dotychczasowej pracy.

I wcale nie było to aż takie trudne. Jednak mimo wszystko zajęło mi to dużo czasu (prawie 3 lata) zanim odkryłem jak skutecznie połączyć Network Marketing z POTĘGĄ Internetu i stworzyć dochodowy oraz stabilny biznes na lata.

Kiedy w końcu odkryłem jak zarabiać pieniądze, siedząc wygodnie w zaciszu własnego domu, zdałem sobie sprawę, że mogę pomóc innym zrobić dokładnie to samo.

Wszystko bazuje na tzw. duplikacji => gdy pomogę zarobić Tobie, to również i ja na tym zarabiam.

Jest to naprawdę idealny model biznesowy – Ja zacznę zarabiać wówczas, gdy TY będziesz zarabiać! Pomagamy sobie nawzajem.

I właśnie o to tutaj chodzi – chcę pomóc Ci zarabiać za pomocą Internetu.

Kiedy wykonasz swoje pierwsze kroki do sukcesu (otrzymasz do nich dostęp po rejestracji w systemie poniżej w punkcie nr 6) i gdy stwierdzisz, że ten model biznesowy Ci odpowiada, to ramię w ramię ruszymy w tą podróż i będziemy działać.

Będziesz mógł pracować w domu, na wakacjach, w parku lub gdzie tylko zechcesz – wszystko czego Ci potrzeba to komputer + łącze internetowe + odpowiednia wiedza jak to zrobić (którą zresztą od nas otrzymasz) + oczywiście chęci do pracy (Uwaga: Tutaj nie będziesz mieć niańki! To nie dla dzieci).

Zatem…

.

Zapraszam Do Testowania
Systemu SKUTECZNY CLUB!

.

4) Jak Działa System SKUTECZNY CLUB?

Działam w Network Marketingu od 2007 roku a w marketingu internetowym jakoś od końcówki 2009 (o ile dobrze pamiętam).

I praktycznie od początku działalności miałem jeden bardzo poważny problem. Zresztą później okazało się, że większość osób ma dokładnie taki sam problem i podejrzewam, że u Ciebie może być podobnie?

Chodzi o to, że po porostu nie miałem pojęcia od czego zacząć, czyli nie miałem żadnego planu działania, który pokazuje mi co mam krok po kroku robić…

Można powiedzieć, że około 90% osób w branży ma to samo.

Pytanie co z tym zrobić?

No właśnie…

I o to jest odpowiedź!

Bo właśnie tym zajmuje się system Skuteczny Club.

Skuteczny Club jest rozwiązaniem na powyższy problem, ale nie tylko.

,

Oto kilka dodatkowych funkcji:

 • SKUTECZNY CLUB na automacie przez 24h pomaga robić Ci prezentacje biznesowe (nawet wtedy gdy smacznie sobie śpisz),
  .
 • Dokładnie omawia i pokazuje jak działa biznes,
  .
 • Gromadzi Twoje kontakty i buduje z nimi pozytywne relacje,
  .
 • Otrzymasz chroniony hasłem internetowy panel zarządzania – możesz zarządzać swoim biznesem z dowolnego miejsca na świecie… Wszystko czego potrzebujesz to laptop (lub PC) i dostęp do łącza internetowego,
  .
 • Prowadzi każdego prok po kroku: otrzymasz plan, który pokazuje Ci jak masz konkretnie działać,
  .
 • Również pomaga szkolić i prowadzić Twoich nowych i starych współpracowników,
  .
 • W skład SKUTECZNEGO CLUBU wchodzi również Kampania Email: każdego dnia do Twoich poleconych będzie wychodzić odpowiednio przygotowany mail. Nie będą to jakieś bzdury typu: kup to teraz, tylko konkretne porady, historie i wskazówki. Pisane jak do przyjaciela,
  .
 • Przejdziesz Gruntowne Szkolenie E-Marketingowe – dowiesz się jak skutecznie promować biznes i zdobywać nowych partnerów; otrzymasz gotowy mailing, który będziesz mógł wykorzystać do swoich kampanii; poznasz największe sekrety skutecznego email marketingu; dowiesz się jak skutecznie rozwijać swój biznes za pomocą Facebooka oraz wiele więcej – wszystko w jednym,
  .
 • Otrzymasz możliwość budowy PRAWDZIWEGO, DOCHODOWEGO i STABILNEGO biznesu… Takiego, który przetrwa DŁUGIE lata!
  .
 • Oraz wiele, wiele więcej…

.

Jeśli spodobało Ci się to co zobaczyłeś do tej pory, to kliknij w poniższy przycisk i zarejestruj się w systemie SKUTECZNY CLUB:

Sama rejestracja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Po rejestracji otrzymasz dostęp
do zamkniętego panelu gdzie zobaczysz jak aktywować cały system i jak skutecznie wystartować z NaturDay
oraz z

SKUTECZNYM CLUBEM.

Osoba, która poleciła Ci ten trening to:

Sławek Luter

Sławek Luter

Link do FB: Mój Profil na Facebooku

Email: luters@luters.pl
Telefon: +48663920293

 

skutecznyclub.pl polecił Partner o ID: 188

Przewiń do góry