Jak skutecznie mieć czas i pieniądze.

Święty Graal życia.

Mieć wolność czasową i móc decydować o tym co robić, oraz wolność finansową – aby móc pozwolić sobie na dostanie, bezpieczny żywot. Czy jest możliwe aby przeciętny człowiek, by mógł stworzyć taki styl życia?

Tak! Jest możliwe!

W dzisiejszych czasach są gotowe systemy ekonomiczne, które pozwalają niemalże każdej osobie wybudować od zera swój system generowania przychodów pasywnych, oraz wykonać pracę, która spowoduje ciąg płatniczy w taki sposób, że człowiek może mieć większą ilość czasu dla siebie.

Etat takim systemie nie jest. Klasyczna działalność gospodarcza też w znikomym stopniu pozwoli cieszyć się wolnością. Potrzebujesz otwartości umysłu, aby zagłębić się w nowoczesne możliwości ekonomiczne, które pozwalają generować i czas i strumień rezydualnych, powtarzalnych dochodów.

System musi charakteryzować się:

System
Po pierwsze automatyzacją.

Czyli kiedy następuje koniec czasu budowania takiego projektu, systemu ( z reguły są to 2-4 lata lub szybciej ) to dochód powinien płynąć już bez udziału głównego budowniczego. Człowiek buduje system określoną ilość czasu. Inwestuje zaangażowanie w system, a później maszyneria pracuje dla osoby, która go sumiennie budowała.

Drugim czynnikiem systemu to.

Dźwignie – Jedna osoba nie ma szans stworzyć dźwigni, która pomnoży wysiłki, pracę, zyski i inne elementy tworzenia bogactwa. Etat nie jest dźwignią, a mikro przedsiębiorstwo ma nikłą szansę na uzyskanie wydajnych dźwigni, które pozwoliłyby na stworzenia dochodu pasywnego.

Trzecim czynnikiem budowania prawidłowego systemu.

Jest prawo wydajności – im więcej wkładamy w system pracy, czasu, wysiłku – tym więcej otrzymujemy w zamian. System nie może mieć „szklanych sufitów” ograniczających lub hamujących zyski, rozwój czy wzrost działania.

Takie systemy na świecie istnieją od kilkudziesięciu lat, jeżeli jesteś zainteresowany budowaniem swojego osobistego systemu niezależności czasowej i finansowej – kliknij poniżej a, poznasz więcej szczegółów.

UWAGA Liderze Network Marketingu!

“Poświęciłeś swój czas i pieniądze, a nawet rodzinę na Firmę Network Marketingu, która nie spełniła Twoich finansowych oczekiwań? A może szukasz STABILIZACJI 
i swojego miejsca w świecie biznesu?
Prawdopodobnie mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie! 

(Wyświetleń: 121, dzisiaj: 1)

4 komentarze do “Jak skutecznie mieć czas i pieniądze.”

 1. Robert Czaplejewicz

  Często się słyszy, że „czas to pieniądz”. Tym samym uzależnia się ilość pieniędzy od czasu na to poświęconego. I to prawda, na zarobienie pieniędzy potrzebny jest czas.
  Jednak nieprawdą jest, że im więcej pracujesz, tym masz więcej…OK, do pewnego momentu może tak być. Z tym że godzina ma 60 minut, doba ma 24 godziny, a tydzień to 7 dni, itd. I nie masz szansy na zarobienie więcej jeśli tylko i wyłącznie uzależnisz się od czasu spędzonego na zarabianiu.
  Napisałem „spędzonego”? – i o to chodzi.
  Nie spędzaj czasu na zarabianiu tylko wykorzystaj ten czas na zarobienie.
  Ta ogromna różnica w podejściu sprawia, że zaczniesz szukać alternatywy, którą może się dla ciebie okazać system XXI w., w którym stosowane są dźwignie wspomagające zarabianie, dające tobie i czas i pieniądze.

 2. Beata Nowotnik

  Bardzo się cieszę, że poznałam ten system zarabiania pieniędzy gdyż przy niskim moim wkładzie finansowym mogę rozwijać swój biznes i otrzymywać wynagrodzenie za faktycznie wykonaną pracę i budować swoją finansową przyszłość.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skutecznyclub.pl polecił Partner o ID: 188

Share via
Przewiń do góry
Send this to a friend