Skąd się bierze charyzma lidera.

 

Jest tylko jedno miejsce we wszechświecie, gdzie rodzi się charyzma

– w sercu człowieka.

Wypływa z siły przekonań i olbrzymiej świadomości “dlaczego warto”.
Dwa najważniejsze pytania ludzi sukcesu to:
„Co chcę osiągnąć?” oraz „ Jak bardzo jest to dla mnie ważne?”

Nie można zacząć kształtować świadomie swojego życia.

Jeśli te pytania zostaną bez szczerej i głębokiej odpowiedzi. Aby zostać liderem i przejąć swój los w swoje ręce – musisz wiedzieć czego chcesz.
Lecz to nie wszystko, bo teoretycznie większość ludzi wie, czego chce. Jednak tylko kilka procent ludzi osiąga swoje cele, dlaczego? Bo jest jeszcze druga część siły lidera – świadomość, „dlaczego jest to ważne”.
To zestawienie daje niesamowitą siłę, którą nazywamy charyzma lidera.

Lider który ma naturalną charyzmę, dokładnie zna realia życiowe i wie, że można inaczej żyć.

Ma wizję zmiany , oraz wie jak tą wizję zrealizować. Wiara i świadomość czynią charyzmę bardzo silną.
Wystarczy popatrzeć na dobrych mówców, na topowych liderów czy czołowych przywódców, wypływa z nich taka olbrzymia siła pewności, że niczym ich nie można zranić, ani ich zniechęcić. Lider nie może się wahać, musi być na 100% przekonany do idei, gdyż w przeciwnym razie nie będzie niewidzialnej siły, od której tak dużo zależy – charyzmy.
Nie komunikuj, nie działaj, nie trać energii na coś, do czego nie jesteś szczerze i całkowicie przekonany. Ludzie wartościowi nie pójdą za taką osobą, a na dodatek spotka Cię dużo przykrości i upokorzeń, bo świat jest uczulony na liderów amatorów i wyczuwa ich na odległość.
Bardziej niż o cokolwiek innego, w byciu liderem chodzi właśnie o postawę, o właściwe podejście. Ludzie odnoszący sukcesy, mają potężny zbiór przekonań opartych na faktach i różnych odniesieniach potwierdzających i wiedzę. Naprawdę wierzą w to co robią i żywią głęboką pasję do działania. Są absolutnie skupieni na swoich celach bo są gotowi spełniać swoje marzenia. Realizują to co sobie założyli i są bardzo spójni wewnętrznie. Prawdziwi liderzy nie zamieniliby swojej pracy na żadną inną, są tak do niej przekonani.
Charyzma to właśnie połączenie tego wszystko w jedną całość, jednak główne czynniki wyzwalające potężną siłę lidera, to świadomość „czego chcę” oraz „ jak bardzo jest to dla mnie ważne”.

Jaka jest Twoja charyzma? Jaki masz stosunek do tego, co robisz jako lider?

Zachęcam Cię do tego, abyś wszedł na ścieżkę lidera. Poznaj naszą społeczność, gdzie rozwijasz się i kształtujesz jako przywódca. Dlaczego warto? Bo jako lider – zarabiasz więcej, masz kontrolę nad swoim życiem, wspierasz innych ludzi, kreujesz swój los. Jeśli jesteś otwarty na kształtowanie przywództwa, oraz budowanie swojej niezależności, kliknij po więcej informacji.

UWAGA Liderze Network Marketingu!

“Poświęciłeś swój czas i pieniądze, a nawet rodzinę na Firmę Network Marketingu, która nie spełniła Twoich finansowych oczekiwań? A może szukasz STABILIZACJI 
i swojego miejsca w świecie biznesu?
Prawdopodobnie mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie! 

(Wyświetleń: 223, dzisiaj: 1)

1 komentarz do “Skąd się bierze charyzma lidera.”

 1. Robert Czaplejewicz

  Biorąc pod uwagę, że słowo „charyzma” oznacza „dar”, osoby wierzące powiedzą, że masz to od Boga, a niewierzące, że to genetyka – od przodków.
  Jednym słowem ktoś lub coś tą cechą Cię obdarzyło przekazało, względnie Ci przekazało.
  Wymieniona w tytule cecha jest nie tylko pożądana, lecz w wielu przypadkach jest niezbędna do życia. Osiągnięcie sukcesu, cokolwiek by nim nie było opiera się na wierze w ten sukces oraz na świadomym działaniu w celu jego osiągnięcia.

  Ponieważ od początku, gdy pojawiasz się na świecie, nie jesteś uczona/y bycia liderem, to jest taka możliwość, że tkwi ta cecha głęboko w środku ciebie.
  I należy ją wydobyć. Problem w tym, że przez wiele lat możesz nie spotkać odpowiedniej osoby lub sytuacji, która spowoduje ujawnienie się tego daru.

  Życie, szkolenie się, nabieranie doświadczenia, itd. – wszystko to składa się na zestaw elementów mogących pomóc ci w ujawnieniu się potrzeby zostania liderem. Gdy już to się stanie, wtedy w połączeniu z własnym przekonaniem, skupieniem na realizacji podjętych wyzwań, z odpowiednią postawą jesteś w stanie osiągnąć sukces…czymkolwiek by nie był. Powodzenia.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

skutecznyclub.pl polecił Partner o ID: 188

Share via
Przewiń do góry
Send this to a friend